O Self

"Puszka Pandory, którą boisz się otworzyć,
będzie o wiele mniej groźna po otwarciu niż ropiejąca w Twoim wnętrzu..."
    Clarissa Pincola Estes

Nazywam się Ewa Wlazło. Jestem psychoterapeutą.

Ukończyłam całościowe 4-letnie szkolenie z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie - studia rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Ponadto psychoterapii uczyłam się w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz w czasie licznych szkoleń i konferencji. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam również prowadząc różne formy pomocy psychoterapeutycznej w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psychosoma w Lublinie i Poradni Zdrowia Psychicznego w Zamościu gdzie wciąż pracuję w ramach NFZ. Pracowałam też w ośrodku interwencji kryzysowej, prowadziłam warsztaty rozwoju osobistego dla osób pracujących w obszarze pomocy społecznej a także warsztaty kompetencyjne dla osób bezrobotnych. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z osobami doświadczającymi przemocy jak i z osobami, które przemoc stosują.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym i integracyjnym. Prowadzę psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową dorosłych oraz terapię par. Pracuję zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którego jestem członkiem. Przynależę również do Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Aby swoją pracę czynić w pełni profesjonalną pozostaje w regularnej i stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów z Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz Pracowni Dialogu również w Warszawie. W chwili obecnej przygotowuję się do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Bezwzględnie przestrzegam tajemnicy zawodowej i kodeksu etyki zawodowej.

Zapraszam do kontaktu

Psychoterapia Psychoedukacja SELF Ewa Wlazło
ul. Wyszyńskiego 3/47, 22-400 Zamość
tel. 605 052 856, e-mail: e.wlazlo@wp.pl

Rejestracja telefoniczna: tel. 605 052 856
/Jeśli numer nie odpowiada bądź jest zajęty proszę o cierpliwość i ponowny kontakt/